BIP MHMG

Treść archiwalna z dnia: 2017-09-18 10:31:06

W skład Muzeum Historycznego Miasta Gdańska wchodzi osiem Oddziałów:

  • Oddział Ratusz Głównego Miasta

ul. Długa 46/47
80-831 Gdańsk
tel. 
email: kancelaria@mhmg.pl

 

dr Ewa Bojaruniec

tel. 789 449 669

email: ewa.bojaruniec@mhmg.pl

 

dr Anna Frąckowska, z-ca kierownika, rzemiosło artystyczne

tel. 502 814 119

email:a.frackowska@mhmg.pl

 

          Dorota Powirska, malarstwo

          tel. 512 418 752

          email: dz.sztuki@mhmg.pl

 

          dr inż. Tomasz Olkowski, numizmaty

          tel. 789 449 686

          email: numizmaty@mhmg.pl

          

         Marta Krzyżowska

         tel.: 789 449 682

         email: m.krzyzowska@mhmg.pl

 

  • Oddział Dwór Artusa

ul. Długi Targ 43-44
80-830 Gdańsk
tel. 
email: dwor.artusa@mhmg.pl

Izabela Jastrzembska-Olkowska, kierownik
tel. 798 035 645                                                                                                                                          
email: dwor.artusa@mhmg.pl  i.olkowska@mhmg.pl

Krzysztof Jachimowicz

tel. 789 449 652

email: dwor.artusa@mhmg.pl
 

 

  • Oddział Dom Uphagena

ul. Długa 12
80-827 Gdańsk
tel. 
email: dom.uphagena@mhmg.pl

Wojciech Szymański  kierownik
email: dom.uphagena@mhmg.pl
tel. 789 449 665

Mariola Krzyżewska, sekretariat
tel. 789 449 664
email: biuro.uphagen@mhmg.pl

 

  • Oddział Muzeum Bursztynu

          ul. Targ Węglowy 26
          80-836 Gdańsk
          tel. 
          email: bursztyn@mhmg.pl

          Joanna Grążawska, kierownik
          tel. 512 418 732
          email: a.grazawska@mhmg.pl


           Renata Adamowicz, z-ca kierownika
           tel.
506 703 664

           email:biuro.bursztyn@mhmg.pl


           Bartłomiej  Kentzer   

           tel. 789 449 648

            email:biuro.bursztyn@mhmg.pl


           Ludmiła Skulbaszewska
           tel. 789 449 650
          
          Ewa Pawlęga, sekretariat
          tel. 789 449 649
          email: bursztyn@mhmg.pl

 

  • Oddział Muzeum Nauki Gdańskiej

ul. Wielkie Młyny 10
80-849 Gdańsk
tel. 58 300 05 10
email: zegary@mhmg.pl

dr Grzegorz Szychliński - kierownik

tel. 512 418 744

email: g.szychlinski@mhmg.pl                                                                                                              

Monika Głowińska, z-ca kierownika

tel. 512 418 733

m.glowinska@mhmg.pl

 

 

  • Oddział Muzeum Poczty Polskiej

          dr Janusz Trupinda, kierownik

          tel. 512 418 757
          email: j.trupinda@mhmg.pl

ul. Obrońców Poczty Polskiej 1/2
80-839 Gdańsk
tel. 
email: muzeum.poczty@mhmg.pl

Marek Adamkowicz - asystent

tel. 

email: m.adamkowicz@mhmg.pl


 

  • Oddział Twierdza Wisłoujście

ul. Stara Twierdza 1
80-551 Gdańsk
tel. 58 35 12 244
email: twierdza@mhmg.pl

Katarzyna Krawczyk, kierownik
tel. 531 077 692
email: k.krawczyk@mhmg.pl

 

  • Oddział Wartownia Nr 1 na Westerplatte:

ul. Mjr. H. Sucharskiego
80-601Gdańsk
tel. 58 34 36 972
email: westerplatte@mhmg.pl

Grzegorz Jedlicki
tel. 531 068 365
email: g.jedlicki@mhmg.pl

Zakres i charakter prowadzonej działalności poszczególnych Oddziałów MHMG określa Statut i Regulamin Organizacyjny MHMG. Informacje o bieżących wydarzeniach i wystawach znajdują się na stronie www.mhmg.pl